Kvalitní informace a střízlivá rozvaha

300x250ekopleny-1515522297.jpg

http://www.seniorprojekt.cz/odchod-do-predcasneho-duchodu-kalkulacka-vypocet-a-tabulka/ http://www.seniorprojekt.cz/odchod-do-predcasneho-duchodu-kalkulacka-vypocet-a-tabulka/ http://www.seniorprojekt.cz/odchod-do-predcasneho-duchodu-kalkulacka-vypocet-a-tabulka/ http://www.seniorprojekt.cz/odchod-do-predcasneho-duchodu-kalkulacka-vypocet-a-tabulka/ http://www.seniorprojekt.cz/odchod-do-predcasneho-duchodu-kalkulacka-vypocet-a-tabulka/

Jste už unavení po letech tvrdé práce a rádi byste si již odpočinuli, ale do důchodu vám zbývá ještě pár let? Vítanou možností se jistě pro vás stane myšlenka kalkulačkypředčasného důchodu. Jenže co všechno to vlastně obnáší? Důležité je se dostatečně a kvalitně informovat u někoho, kdo zná všechny normy, stanovy, faktory pro výpočty a obecně všechny potřebné údaje. Samozřejmě můžete brouzdat celé hodiny po internetu a nacházet nejrůznější zdroje. Každý zdroj vám řekne trochu jiné informace a vy budete tak maximálně dost zmatení a přitom kvalitní údaje nikde. My jsme si ovšem dali za úkol sledovat všechny změny norem a vytvořit kalkulačku, která bude pracovat se všemi faktory, které jsou zrovna aktuální.

Zaměřte se jen na jeden zdroj

My vám nabízíme zdroj kvalitních a obnovovaných informací podle toho, jak zní zrovna normy. Letos se některé změnily a my se všemi změnami aktivně pracujeme. Už nemusíte být zmatení a hledat na dvaceti různých místech. Stačí vám navštívit pouze jedno a dozvědět se ty nejaktuálnější informace. U nás tedy můžete snadno zjistit, zda máte na předčasný odchod na odpočinek nárok, co to pro vás bude v letošním roce znamenat a zda vám odchod z práce o pár let dřív bude stát za to.

Kvalitní informace a střízlivá rozvaha
5 (100%)1